Location : Home > 4 > 416F374X3CSR
416F374X3CSR
Share on FacebookShare on Facebook
416F374X3CSR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F374X3CSR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 140020 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F374X3CSR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 42245 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F374X3CSR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 140020 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F374X3CSR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 57669 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F374X3CSR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 97850 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1775600000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Blue 14-26 AWG
1775600000 IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1775600000 Weidmuller 147060 2016+ TERMINAL ZDU 1.5/4AN BLUE Unitronix Electronics Limited
803-87-046-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-87-046-30-001101 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-046-30-001101 Preci-Dip 147210 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-046-30-001101 Preci-Dip 288450 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com