Location : Home > 4 > 416F374X3CLR
416F374X3CLR
Share on FacebookShare on Facebook
416F374X3CLR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F374X3CLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 140120 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F374X3CLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 42345 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F374X3CLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 140120 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F374X3CLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 57769 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F374X3CLR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 97870 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-796698-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 25 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-796698-5 TE Connectivity AMP Connectors 157090 2016+ TERM BLOCK HDR 25POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
2-796698-5 TE Connectivity AMP Connectors 298890 2016+ TERM BLOCK HDR 25POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-024-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-83-024-30-001191 Preci-Dip 147830 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-024-30-001191 Preci-Dip 287750 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
32-7XXXX-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 32POS TIN
32-7XXXX-10 Aries Electronics 147380 2016+ CONN SOCKET SIP 32POS TIN Unitronix Electronics Limited
32-7XXXX-10 Aries Electronics 294250 2016+ CONN SOCKET SIP 32POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1825373-4 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
1825373-4 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1825373-4 IC 56180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1825373-4 TE Connectivity AMP Connectors 287470 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
855-83-009-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
855-83-009-20-001101 Preci-Dip 157750 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
855-83-009-20-001101 Preci-Dip 298350 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1640350000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1640350000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1640350000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 270 21POS F BK TPC Global Service Co.Ltd.
1640350000 Weidmuller 147470 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited