Location : Home > 4 > 416F37425CAT
416F37425CAT
Share on FacebookShare on Facebook
416F37425CAT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37425CAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 140190 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37425CAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 42415 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37425CAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 140190 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37425CAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 57839 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37425CAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 98910 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9134551111 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Disconnect, Feed Through Beige 12-22 AWG