Location : Home > 4 > 416F37422ITR
416F37422ITR
Share on FacebookShare on Facebook
416F37422ITR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37422ITR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 97930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F37422ITR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 97930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F37422ITR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139610 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37422ITR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 61985 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3037290 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through White 14-26 AWG
3037290 IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3037290 Phoenix Contact 147180 2016+ FEED-THROUGH MODULAR TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
851-87-029-40-252101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-87-029-40-252101 IC 56570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-029-40-252101 Preci-Dip 146950 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-029-40-252101 Preci-Dip 288010 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com