Location : Home > 4 > 416F37422ISR
416F37422ISR
Share on FacebookShare on Facebook
416F37422ISR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37422ISR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 98130 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F37422ISR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 98130 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F37422ISR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 139620 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37422ISR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 61995 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-43-106-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-43-106-41-008000 IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M22-2510205 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
5452582 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5452582 Phoenix Contact 157280 2016+ BCP-508F-16 BK Unitronix Electronics Limited
5452582 Phoenix Contact 298890 2016+ BCP-508F-16 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5452582 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1671160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1671160000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 5.08MM 90 16-POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1671160000 Weidmuller 157740 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1671160000 Weidmuller 297970 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-794638-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount Gold
67997-640 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?