Location : Home > 4 > 416F37413CTT
416F37413CTT
Share on FacebookShare on Facebook
416F37413CTT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37413CTT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139660 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37413CTT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 41885 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37413CTT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139660 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37413CTT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 57309 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37413CTT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 97990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
10-8575-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD
10-8575-310C Aries Electronics 157220 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Unitronix Electronics Limited
10-8575-310C Aries Electronics 278690 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com