Location : Home > 4 > 416F37433CAT
416F37433CAT
Share on FacebookShare on Facebook
416F37433CAT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37433CAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 139620 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37433CAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 41845 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37433CAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 139620 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37433CAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 57269 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37433CAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 98530 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325303-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325303-13-0 IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
820-AG12D Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET
820-AG12D AUGAT 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
A484303CW Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.562" (14.27mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A484303CW Eaton 157110 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.562 Unitronix Electronics Limited
1909126 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1909126 Phoenix Contact 157060 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1909126 Phoenix Contact 298050 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1851216 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1851216 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1851216 phoenix 250 15+ Excellent Electronics Components Inc
5452772 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5452772 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5452772 Phoenix Contact 147690 2016+ BCVP-508R-23 BK Unitronix Electronics Limited
5452772 Phoenix Contact 297810 2016+ BCVP-508R-23 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1445297-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount, Right Angle Gold
65001-220 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
5-535542-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-535542-5 IC 36472 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
68021-132 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 32 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold, GXT?
68021-132 Amphenol FCI 147190 2016+ CONN HEADER 32POS .100 R/A 30AU Unitronix Electronics Limited
68021-132 Amphenol FCI 297910 2016+ CONN HEADER 32POS .100 R/A 30AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68021-132 FCI 8000 2012+ CONN HEADER 32POS .100 R/A 30AU SIMEN Electronics Co.,Ltd
68021-132 FCI 8000 2012+ CONN HEADER 32POS .100 R/A 30AU Global Thunder Electronics Co.,Ltd