Location : Home > 4 > 416F37412AAT
416F37412AAT
Share on FacebookShare on Facebook
416F37412AAT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37412AAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 139450 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37412AAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 41675 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37412AAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 139450 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37412AAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 57099 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37412AAT CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT 97810 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-1375870-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount Gold