Location : Home > 4 > 416F37411CTT
416F37411CTT
Share on FacebookShare on Facebook
416F37411CTT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37411CTT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139350 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37411CTT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 41575 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37411CTT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139350 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37411CTT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 56999 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37411CTT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 97610 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
346-93-163-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 63POS GOLD
346-93-163-41-013000 IC 56070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-93-163-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157850 2016+ CONN SOCKET SIP 63POS GOLD Unitronix Electronics Limited
346-93-163-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277970 2016+ CONN SOCKET SIP 63POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com