Location : Home > 4 > 416F37411ALT
416F37411ALT
Share on FacebookShare on Facebook
416F37411ALT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37411ALT CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 139530 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37411ALT CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 41755 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37411ALT CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 139530 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37411ALT CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 57179 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37411ALT CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 97950 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK51215330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK51215330 IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK51215330 NEW 77570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546231-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1546231-8 IC 57940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546231-8 TE Connectivity AMP Connectors 157040 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1546231-8 TE Connectivity AMP Connectors 297930 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546231-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 8POS VERT .200 TPC Global Service Co.Ltd.
1546724-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1546724-6 IC 57250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325343-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
1373760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 34 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1373760000 Weidmuller 157230 2016+ SLAD 34/90 3.2SN ORG Unitronix Electronics Limited
1373760000 Weidmuller 299190 2016+ SLAD 34/90 3.2SN ORG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0511031000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.098" (2.50mm)
0511031000 500 AVAIL BICO TRADING COMPANY
1895520000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole