Location : Home > S > SIT3809AI-2-25EZ
SIT3809AI-2-25EZ
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AI-2-25EZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AI-2-25EZ OSC MEMS PROG 2.5V SMD 57779 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AI-2-25EZ OSC MEMS PROG 2.5V SMD 98650 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3035698 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 8-20 AWG
3035698 IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3035698 Phoenix Contact 147130 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU 8.2MM Unitronix Electronics Limited
3035698 Phoenix Contact 288490 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU 8.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
22-0501-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 22POS GOLD
22-0501-31 Aries Electronics 157080 2016+ CONN SOCKET SIP 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
22-0501-31 Aries Electronics 277650 2016+ CONN SOCKET SIP 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com