Location : Home > 4 > 4116R-2-103LF
4116R-2-103LF
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 4116R-2-103LF distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
4116R-2-103LF BOURNS DIP16 500 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
4116R-2-103LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4116R-2-103LF Resistor Networks & Arrays 16pin 10Kohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4116R-2-103LF DIP16 400 BOURNS/TI 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
4116R-2-103LF RES ARRAY 10K OHM 15 RES 16DIP 681700 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4116R-2-103LF RES ARRAY 10K OHM 15 RES 16DIP 1310700 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com