Location : Home > E > ERJ-1GEF1962C
ERJ-1GEF1962C
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-1GEF1962C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-1GEF1962C RES SMD 19.6K OHM 1 1/20W 0201 686800 Panasonic Electronic Component 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
ERJ-1GEF1962C Thick Film Resistors - SMD Thick Film Chip Resistor 0201 1 19.6Kohm 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
ERJ-1GEF1962C Thick Film Resistors - SMD Thick Film Chip Resistor, 0201, 1 19.6Kohm, 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ERJ-1GEF1962C Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
77061184P Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 180K OHM 6SIP
77061184P CTS Resistor Products 1213400 2015+ RES ARRAY 180K OHM 5 RES 6SIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
77061184P CTS Resistor Products 586400 2015+ RES ARRAY 180K OHM 5 RES 6SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com