Location : Home > 4 > 407F35E016M9344
407F35E016M9344
Share on FacebookShare on Facebook
407F35E016M9344 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
407F35E016M9344 CRYSTAL 16.9344MHZ 20PF SMD 98650 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
407F35E016M9344 CRYSTAL 16.9344MHZ 20PF SMD 139620 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
407F35E016M9344 CRYSTAL 16.9344MHZ 20PF SMD 61995 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
407F35E016M9344 CRYSTAL 16.9344MHZ 20PF SMD 139620 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38521-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38521-11-0 IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38521-11-0 NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09-52-3052 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 5 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
91763-124 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
805-83-009-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-83-009-10-005101 IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-83-009-10-005101 Preci-Dip 157690 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
805-83-009-10-005101 Preci-Dip 298010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1761609-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold-Palladium
562103150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws