Location : Home > 5 > 501JCAM032768CAF
501JCAM032768CAF
Share on FacebookShare on Facebook
501JCAM032768CAF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
501JCAM032768CAF OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD 61775 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
501JCAM032768CAF OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD 88150 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
501JCAM032768CAF OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD 57049 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
805-87-048-10-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-87-048-10-012101 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-87-048-10-012101 Preci-Dip 147090 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
805-87-048-10-012101 Preci-Dip 289050 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1696650000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1696650000 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1696650000 Weidmuller 147270 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1696650000 Weidmuller 299170 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com