Location : Home > 4 > 407F35D024M5760
407F35D024M5760
Share on FacebookShare on Facebook
407F35D024M5760 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
407F35D024M5760 CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD 98810 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
407F35D024M5760 CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD 139950 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
407F35D024M5760 CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD 62325 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
407F35D024M5760 CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD 139950 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387524616 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
316-83-157-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 57 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
855-83-117-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 117 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
SSQ-124-03-S-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
824-22-017-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 17 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
824-22-017-00-001000 IC 59950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
824-22-017-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157250 2016+ CONN HEADER SPRING 17POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
824-22-017-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277870 2016+ CONN HEADER SPRING 17POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0009931000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.156" (3.96mm)
653002113322 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.049" (1.25mm)
325031-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
1-5084108-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Board Edge, Cutout; Surface Mount, Right Angle Gold
1-5084108-2 IC 56580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-5084108-2 TE Connectivity AMP Connectors 147560 2016+ HDR ASSY 2MM AMPMODU SMT R/A D Unitronix Electronics Limited
1-5084108-2 TE Connectivity AMP Connectors 287250 2016+ HDR ASSY 2MM AMPMODU SMT R/A D Renxim Technology Limited. sales@renxim.com