Location : Home > 4 > 407F35D024M0000
407F35D024M0000
Share on FacebookShare on Facebook
407F35D024M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
407F35D024M0000 CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD 98610 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
407F35D024M0000 CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD 139850 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
407F35D024M0000 CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD 62225 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
407F35D024M0000 CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD 139850 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015453480 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
916715-1 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA ZIF 321POS GOLD
916715-1 7855 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
916715-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
916715-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET PGA 321 POS AU 19X19 EKT Electronics Co., Ltd
916715-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET PGA 321 POS AU 19X19 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
801-87-016-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-016-66-001101 IC 56480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-016-66-001101 Preci-Dip 157160 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-016-66-001101 Preci-Dip 299090 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com