Location : Home > 4 > 403C35E27M00000
403C35E27M00000
Share on FacebookShare on Facebook
403C35E27M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
403C35E27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 20PF SMD 57259 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929870-01-27-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929870-01-27-RA 3M 147570 2016+ CONN SOCKET 27POS STR .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
929870-01-27-RA 3M 289150 2016+ CONN SOCKET 27POS STR .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1641090000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 48 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1641090000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1641090000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 48POS 180 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1641090000 Weidmuller 157430 2016+ TERM BLOCK HDR 48POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1701940000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1701940000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1701940000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 6POS 7.50MM TPC Global Service Co.Ltd.
1701940000 Weidmuller 147750 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 90DEG 7.5MM Unitronix Electronics Limited
821-22-004-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-004-10-002101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
821-22-004-10-002101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
821-22-004-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. 146930 2016+ CONN SPRING 4POS SNGL .197 PCB Unitronix Electronics Limited
821-22-004-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. 298870 2016+ CONN SPRING 4POS SNGL .197 PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-011-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-011-53-001101 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-011-53-001101 Preci-Dip 156960 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-011-53-001101 Preci-Dip 298690 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0010977186 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-103777-0-11 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
4-103777-0-11 IC 56730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-103777-0-11 TE Connectivity AMP Connectors 297910 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 22POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103777-0-11 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-103777-0-11 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 22POS STR Global Thunder Electronics Co.,Ltd