Location : Home > D > DSC1121DI2-027.0000
DSC1121DI2-027.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1121DI2-027.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1121DI2-027.0000 OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 139330 Micrel Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DSC1121DI2-027.0000 OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 41555 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1121DI2-027.0000 OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 139330 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1121DI2-027.0000 OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 56979 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
28-6508-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-6508-31 Aries Electronics 147290 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-6508-31 Aries Electronics 147280 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-6508-31 Aries Electronics 289010 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28-6508-31 IC 59700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38070-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38070-13-0 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38070-13-0 NEW 99210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1756620000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 34 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1756620000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1756620000 Weidmuller 8000 2012+ HEADER PIN 180 34POS AU BK EKT Electronics Co., Ltd
1756620000 Weidmuller 147760 2016+ TERM BLOCK HDR 34POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
0395373822 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
PDWGF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks TERM BLOCK BARRIER
PDWGF Curtis Industries 157540 2016+ TERM BLOCK BARRIER Unitronix Electronics Limited
PDWGF IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PDWGF NEW 88690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-2232264-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Gray 0.236" (6.00mm)
5-2232264-3 IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-2232264-3 TE Connectivity AMP Connectors 157220 2016+ CONN RCPT HOUSING 6POS 6MM Unitronix Electronics Limited
5-2232264-3 TE Connectivity AMP Connectors 277570 2016+ CONN RCPT HOUSING 6POS 6MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-2232264-3 TEconnecti 4800 0 NANAM electronics
826658-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
826658-5 Electronics 25229 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
826658-5 Electronics 25229 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
0334710306 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.138" (3.50mm)
0395278020 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
0395133519 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5452557 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)