Location : Home > 4 > 403C35D36M00000
403C35D36M00000
Share on FacebookShare on Facebook
403C35D36M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
403C35D36M00000 CRYSTAL 36.0000MHZ 18PF SMD 88950 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
403C35D36M00000 CRYSTAL 36.0000MHZ 18PF SMD 88950 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
403C35D36M00000 CRYSTAL 36.0000MHZ 18PF SMD 57049 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM210-LPSE-S22-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
SFM210-LPSE-S22-ST-BK Sullins Connector Solutions 146980 2016+ CONN HEADER 1MM 22POS Unitronix Electronics Limited
1775243001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1775243001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 90 3POS TIN 54PC TPC Global Service Co.Ltd.
1775243001 Weidmuller 157020 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1775243001 Weidmuller 297490 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
823-22-056-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 56 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-056-10-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-056-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-056-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 56POS DUAL .197 PCB EKT Electronics Co., Ltd
823-22-056-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 56POS DUAL .197 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd