Location : Home > L > LCC10-14AWF-L
LCC10-14AWF-L
Share on FacebookShare on Facebook
LCC10-14AWF-L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCC10-14AWF-L LUG COPPER 2 HOLE 146930 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK50114230 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK50114230 IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK50114230 NEW 78470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-010-10-216101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-010-10-216101 Preci-Dip 147210 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
803-83-054-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
446-83-270-41-036101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-83-054-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0386006127 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 27 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
510-83-281-19-081101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 281POS GOLD
510-83-281-19-081101 IC 56610 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-281-19-081101 Preci-Dip 147170 2016+ CONN SOCKET PGA 281POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-281-19-081101 Preci-Dip 272650 2016+ CONN SOCKET PGA 281POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284516-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1-284516-5 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284516-5 TE Connectivity AMP Connectors 157580 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-284516-5 TE Connectivity AMP Connectors 298570 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284516-5 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK HEADER 15POS VERT 3.5MM TPC Global Service Co.Ltd.
643644-1 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 12POS TIN
643644-1 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
643644-1 Semiconductor 31575 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
643644-1 STOCK 45830 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
643644-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN IC SOCKET 12POS SIP TIN EKT Electronics Co., Ltd
823-S1-010-30-014191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 10 Position Spring Piston Connector Surface Mount
823-S1-010-30-014191 Preci-Dip 147220 2016+ CONN SPRING LOAD 10POS SMT 6MM Unitronix Electronics Limited
823-S1-010-30-014191 Preci-Dip 298970 2016+ CONN SPRING LOAD 10POS SMT 6MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-87456-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 40 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
3-87456-6 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
3-87456-6 Distributor 163450 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
3-87456-6 IC 36542 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
3-87456-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HOUSING 40POS .100 DUAL SIMEN Electronics Co.,Ltd