Location : Home > 4 > 402F37411CAT
402F37411CAT
Share on FacebookShare on Facebook
402F37411CAT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F37411CAT CRYSTAL 37.4000MHZ 10PF SMD 139520 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
402F37411CAT CRYSTAL 37.4000MHZ 10PF SMD 41745 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
402F37411CAT CRYSTAL 37.4000MHZ 10PF SMD 139520 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
402F37411CAT CRYSTAL 37.4000MHZ 10PF SMD 57169 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3244012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 12-28 AWG