Location : Home > X > XYAEECNANF-26.000000
XYAEECNANF-26.000000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-082-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 82 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
T38037-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38037-13-0 IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38037-13-0 NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-018-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-83-018-30-480101 Preci-Dip 157040 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-018-30-480101 Preci-Dip 298950 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-535585-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
6-535585-0 Electronics 24939 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
6-535585-0 Electronics 24939 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
6-535585-0 STOCK 46110 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1910160 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1910160 Phoenix Contact 157370 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1910160 Phoenix Contact 297550 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-87589-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
5-87589-9 Electronics 26530 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-87589-9 Electronics 26530 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5-87589-9 STOCK 45470 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1950470000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1950470000 Weidmuller 157360 2016+ BLZP 5.08/18/270F SN OR BX Unitronix Electronics Limited
0386915727 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 27 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate