Location : Home > 4 > 402F20012IAR
402F20012IAR
Share on FacebookShare on Facebook
402F20012IAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F20012IAR CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD 88290 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
402F20012IAR CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD 88290 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F20012IAR CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD 57809 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
402F20012IAR CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD 88290 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38148-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38148-14-0 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38148-14-0 NEW 99010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1635270000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 135¡ã Through Hole
1635270000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 2POS 135 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1635270000 Weidmuller 157150 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1635270000 Weidmuller 297810 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37072-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37072-13-0 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37072-13-0 NEW 98570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1637490000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1637490000 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1637490000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1637490000 Weidmuller 297550 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
432200-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432200-16-0 IC 59580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325231-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
811-22-014-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 14 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-014-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-014-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
811-22-014-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 14 POS .276 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-014-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 14 POS .276 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
315-87-127-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
828801-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Plug Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole, Right Angle Tin