Location : Home > D > DSC1001CI5-009.6000
DSC1001CI5-009.6000
416-83-238-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-238-41-007101 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-83-238-41-007101 Preci-Dip 147830 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-238-41-007101 Preci-Dip 287950 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282827-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.394" (10.00mm) Vertical Through Hole
282827-9 IC 59760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282827-9 RoHS 9871 11+ original new 8STAR-IC
282827-9 TE Connectivity AMP Connectors 157560 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS VERT 10MM Unitronix Electronics Limited
282827-9 TE Connectivity AMP Connectors 298930 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS VERT 10MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-010-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold