Location : Home > 4 > 402F19222IDR
402F19222IDR
Share on FacebookShare on Facebook
402F19222IDR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F19222IDR CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF SMD 98790 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
402F19222IDR CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF SMD 98790 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F19222IDR CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF SMD 57459 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
402F19222IDR CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF SMD 98790 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-83-054-10-268101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3260-10S1(55) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount, Right Angle Gold
3260-10S1(55) Hirose 120000 2016+ HRS Connector New&Original parts enkaite Electronics Co., Ltd
3260-10S1(55) Semiconductor 20045 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
3260-10S1(55) STOCK 43300 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
18-8670-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
18-8670-310C Aries Electronics 157770 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
18-8670-310C Aries Electronics 278090 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
18-8670-310C IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-7852646 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
M20-7852646 Harwin Inc. 147050 2016+ 26+26 DIL BTM ENTRY SKT Unitronix Electronics Limited
M20-7852646 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-7852646 NEW 77510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-83-012-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
853-83-012-30-001191 IC 56150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-83-012-30-001191 Preci-Dip 157480 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-83-012-30-001191 Preci-Dip 297310 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
410-83-230-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
410-83-230-41-001101 IC 56680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
410-83-230-41-001101 Preci-Dip 157610 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-83-230-41-001101 Preci-Dip 297410 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1817602 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1817602 Phoenix Contact 147750 2016+ FK-MCP 1 5/20-ST-3 81-LR Unitronix Electronics Limited
79109-0006 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1761609-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold-Palladium