Location : Home > 3 > 381LX122M080H022
381LX122M080H022
Share on FacebookShare on Facebook
381LX122M080H022 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
381LX122M080H022 CAP ALUM 1200UF 20 80V SNAP 702900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
381LX122M080H022 standard package with RoHS 43440 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
381LX122M080H022 CAP ALUM 1200UF 20 80V SNAP 1327100 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
381LX122M080H022 CAP ALUM 1200UF 20 80V SNAP 808100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
381LX122M080H022 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1200uF 80V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd