Location : Home > E > ECQ-E4274RJF
ECQ-E4274RJF
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E4274RJF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E4274RJF CAP FILM 0.27UF 400VDC RADIAL 1519200 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECQ-E4274RJF Film Capacitors 400DC 0.27uF 5 L/S =10mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com