Location : Home > 3 > 381LR121M450J032
381LR121M450J032
Share on FacebookShare on Facebook
381LR121M450J032 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
381LR121M450J032 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 120uF 450V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
381LR121M450J032 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 120uF 450V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
381LR121M450J032 CAP ALUM 120UF 450V 20 SNAP 3923 CDE 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd