Location : Home > U > UUQ1E470MCL1GS
UUQ1E470MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UUQ1E470MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUQ1E470MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 25volts 47uF 105c 8X6.2 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UUQ1E470MCL1GS CAP ALUM 47UF 20 25V SMD 1326300 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUQ1E470MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 25volts 47uF 105c 8X6.2 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
UUQ1E470MCL1GS CAP ALUM 47UF 20 25V SMD 97790 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com