Location : Home > 3 > 32FB4410-F
32FB4410-F
Share on FacebookShare on Facebook
32FB4410-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
32FB4410-F originalnew 61285 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
32FB4410-F Film Capacitors 10uF 440V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
32FB4410-F CAP FILM 10UF 440VAC QC TERM 798400 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
32FB4410-F CAP FILM 10UF 440VAC QC TERM 803200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
32FB4410-F CAP FILM 10UF 440VAC QC TERM 1458400 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
32FB4410-F CAP FILM 10UF 440VAC QC TERM 798400 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com