Location : Home > 3 > 32-C300-30
32-C300-30
Share on FacebookShare on Facebook
32-C300-30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
32-C300-30 CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD 274500 Aries Electronics 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
32-C300-30 CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD 147380 Aries Electronics 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-87-145-15-001101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 145POS GOLD
510-87-145-15-001101 IC 55950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-145-15-001101 Preci-Dip 157720 2016+ CONN SOCKET PGA 145POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-145-15-001101 Preci-Dip 277970 2016+ CONN SOCKET PGA 145POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-83-162-41-105101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
ASB2BK Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Black 14-22 AWG
ASB2BK Amphenol PCD 146980 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5M BLACK Unitronix Electronics Limited
310-93-127-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-93-127-41-001000 IC 57820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-93-127-41-001000 STOCK 43280 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
9-1437426-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
9-1437426-5 TE Connectivity AMP Connectors 157090 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
9-1437426-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
9-1437426-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9-1437426-5 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK PLUG 22POS 5.08MM BLUE TPC Global Service Co.Ltd.
399-10-147-10-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 47 Position Spring Mating Target Connector Through Hole, Right Angle
399-10-147-10-008000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147580 2016+ CONN SPRING TARGET SGL R/A 47POS Unitronix Electronics Limited
399-10-147-10-008000 Mill-Max Manufacturing Corp. 297890 2016+ CONN SPRING TARGET SGL R/A 47POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com