Location : Home > 4 > 445A23K30M00000
445A23K30M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445A23K30M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445A23K30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD 98650 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445A23K30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD 98650 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445A23K30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD 57759 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445A23K30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD 98650 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1040880000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 12-22 AWG
1040880000 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1040880000 Weidmuller 147610 2016+ TERMINAL WDU 2.5N ZQV BL Unitronix Electronics Limited
34-71250-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 34POS TIN
34-71250-10 Aries Electronics 147070 2016+ CONN SOCKET SIP 34POS TIN Unitronix Electronics Limited
34-71250-10 Aries Electronics 278130 2016+ CONN SOCKET SIP 34POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com