Location : Home > 3 > 30D107M050DH2
30D107M050DH2
Share on FacebookShare on Facebook
30D107M050DH2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
30D107M050DH2 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100uF 50volts 20 9.5x38mm 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
30D107M050DH2 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100uF 50volts 20 9.5x38mm 80,000 Vishay/Sprague 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
30D107M050DH2 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100uF 50volts 20 9.5x38mm 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
969789-3 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving TUBING CORRUGATED 15.8MM 50M BLK