Location : Home > H > HQCCWM3R9BAH6A
HQCCWM3R9BAH6A
Share on FacebookShare on Facebook
HQCCWM3R9BAH6A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HQCCWM3R9BAH6A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2500v 3.9pF P90 .1pF Tol. 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
HQCCWM3R9BAH6A CAP CER 3.9PF 2.5KV 2523 23291 AVX 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
HQCCWM3R9BAH6A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2500v 3.9pF P90 .1pF Tol. 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DFN1.25BK Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving DURA-FLEX 1.25" BLACK 100'