Location : Home > 2 > 2225GA222MAT1A\SB
2225GA222MAT1A\SB
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NTCG164LH223JT1 654798 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
NTCG164LH223JT1 654798 13+ fenyang electronics co.,ltd
NTCG164LH223JT1 654798 13+ Starkey Technology (H.K) Co.,Ltd
PPT2-0001DWG2VS Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor ¡À1 PSI (¡À6.89 kPa) Differential Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok?, Male - 0.13" (3.18mm) Tube 0 V ~ 5 V Module Cube
PPT2-0001DWG2VS IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PPT2-0001DWG2VS NEW 78570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P51-100-S-S-I12-4.5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Sealed Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
SW3PF-10 Static Control, ESD, Clean Room Products Clean Room Swabs and Brushes SWAB 3" FOAM TIP 10/PKG
SW3PF-10 Easy Braid Co. 8000 2012+ 2012+ PXT Direct Electronics Co.,Ltd
SW3PF-10 Easy Braid Co. 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
SW3PF-10 Easy Braid Co. 8000 2012+ SWAB 3 FOAM TIP 100/PKG Topic Electronics Co.,Ltd
SW3PF-10 NEW 77710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8242-T RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
71AS30-01-6-02N Switches Rotary Switches Rotary Switch 2 Position 6PDT 250mA (AC/DC) 115VAC Panel Mount
71AS30-01-6-02N S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
SW236CD6+U622 Switches Rocker Switches Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Through Hole, Right Angle
SW236CD6+U622 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9433NCDB Switches Pushbutton Switches Pushbutton Switch SPST-NO Standard Panel Mount, Rear
9433NCDB APEM 16290 1525+ SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 30V Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9433NCDB APEM Components 8000 2012+ PUSHBUTTON SWITCH Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
9433NCDB RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
HB16SKW01-5F-JB IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HB16SKW01-5F-JB NKK Switches 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
HB16SKW01-5F-JB NKK Switches 8000 2012+ SWITCH PB ILLUM SPDT ALT SQ GRN Topic Electronics Co.,Ltd
KB16MKW01 Switches Pushbutton Switches Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Snap-In
TFECJ6VP004AY Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACT SPST-NO 15A 277V
TFECJ6VP004AY C&K Components 1-3000 2014+ SWITCH SNAP ACTION Ameyic Electronics Limited
TFECJ6VP004AY C&K Components 261990 1538+ SWITCH SNAP ACTION AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TFECJ6VP004AY IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
D2VW-01L1B-1MS-0 Switches Snap Action, Limit Switches MINIATURE BASIC SWITCH
D16EET12CWHT E-Switch 139610 17+/18+ SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V FindCores Electronics Co.,Ltd.
D16EET12CWHT E-Switch 231840 1538+ SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
D16EET12CWHT NEW 88050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1855380-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses HDM W/FA SMPO090F150O LM (CUT)
83893301 Switches Snap Action, Limit Switches SIDE ROTARY LEVER ARM-RIGHT
83893301 Crouzet USA 139680 NEW RoHS SIDE ROTARY LEVER ARM-RIGHT FindCores Electronics Inc.
83893301 Crouzet USA 57329 15+ SIDE ROTARY LEVER ARM-RIGHT Unitronix Electronics Limited
83274016 Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 250V
83274016 IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GRM0336S1E8R2CD01D Capacitors Ceramic Capacitors 8.2pF ¡À0.25pF 25V S2H Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0201 (0603 Metric) 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
GRM0336S1E8R2CD01D Murata 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GRM0336S1E8R2CD01D Murata 80,000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
GRM0336S1E8R2CD01D MURATA 906400 NEW RoHS CAP CER 8.2PF 25V S2H 0201 FindCores Electronics Inc.
GRM0336S1E8R2CD01D Murata 80,000 2013+ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 8.2pF 25Volts 0.25pF Power Agency Co.,Ltd
1528569-2 Tools Crimpers, Applicators, Presses HD INDL NON-AMP APPLI
1528569-2 IC 57800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1206CC102KAJ1A Capacitors Ceramic Capacitors 1000pF ¡À10% 630V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1206 (3216 Metric) 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
1206CC102KAJ1A AVX 1237400 15+ CAP CER 1000PF 630V 10 X7R 1206 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1206CC102KAJ1A AVX 602400 1525+ CAP CER 1000PF 630V 10 X7R 1206 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1206CC102KAJ1A AVX 607200 1532+ CAP CER 1000PF 630V 10 X7R 1206 Alphatek Technology Limited
1206CC102KAJ1A AVX 80,000 2016+ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630volts 1000pF 10 X7R ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
2225GA222MAT1A Capacitors Ceramic Capacitors 2200pF ¡À20% 2000V (2kV) C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 2225 (5763 Metric) 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm)
2225GA222MAT1A AVX Corporation 80,000 2013+ 2013+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
2225GA222MAT1A AVX Corporation 80,000 2013+ CAP CER 2200PF 20 2KV C0G 2225 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2225GA222MAT1A AVX Corporation 80,000 2016+ CAP CER 2200PF 20 2KV C0G 2225 ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com