Location : Home > 1 > 1206CC102KAJ1A
1206CC102KAJ1A
Share on FacebookShare on Facebook
1206CC102KAJ1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1206CC102KAJ1A CAP CER 1000PF 630V 10 X7R 1206 712400 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
1206CC102KAJ1A CAP CER 1000PF 630V 10 X7R 1206 602400 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1206CC102KAJ1A CAP CER 1000PF 630V 10 X7R 1206 607200 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
1206CC102KAJ1A CAP CER 1000PF 630V 10 X7R 1206 1237400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1206CC102KAJ1A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630volts 1000pF 10 X7R 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com