Location : Home > 2 > 200LLE3R3MEFC6.3X11
200LLE3R3MEFC6.3X11
Share on FacebookShare on Facebook
200LLE3R3MEFC6.3X11 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
200LLE3R3MEFC6.3X11 CAP ALUM 3.3UF 20 200V RADIAL 98310 Rubycon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
200LLE3R3MEFC6.3X11 CAP ALUM 3.3UF 20 200V RADIAL 1345600 Rubycon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
200LLE3R3MEFC6.3X11 CAP ALUM 3.3UF 20 200V RADIAL 98310 Rubycon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
200LLE3R3MEFC6.3X11 CAP ALUM 3.3UF 20 200V RADIAL 594400 Rubycon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1192613-9 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SHIELD TERMINATOR
1192613-9 IC 59620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8SW68M Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 68UF 20% 8V SMD