Location : Home > L > LP471M250H1P3
LP471M250H1P3
Share on FacebookShare on Facebook
LP471M250H1P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LP471M250H1P3 CAP ALUM 470UF 20 250V SNAP 779100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LP471M250H1P3 CAP ALUM 470UF 250V 20 SNAP 16000 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LP471M250H1P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 250V (D X L) 35mm x 2 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd