Location : Home > 2 > 20021323-00070D8LF
20021323-00070D8LF
1711860000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 40 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1711860000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 40POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1711860000 Weidmuller 157470 2016+ TERM BLOCK HDR 40POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1711860000 Weidmuller 298750 2016+ TERM BLOCK HDR 40POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1623850000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1623850000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1623850000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 7.62MM 5POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1623850000 Weidmuller 157170 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1646130000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1646130000 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1646130000 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1646130000 Weidmuller 298150 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-026-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-87-026-30-001101 IC 56570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-026-30-001101 Preci-Dip 157430 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-026-30-001101 Preci-Dip 298410 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-1546399-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate