Location : Home > S > SIT1602ACB3-18S
SIT1602ACB3-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACB3-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACB3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 140190 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACB3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 57839 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACB3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 98310 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1773350000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through White 8-22 AWG
1773350000 IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1773350000 Weidmuller 147190 2016+ TERMINAL SAK 6/EN PA WS Unitronix Electronics Limited
110-91-310-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD
110-91-310-41-001000 IC 56450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
110-91-310-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
110-91-310-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157190 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Unitronix Electronics Limited
110-91-310-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278650 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
315-87-158-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929975-01-02 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929975-01-02 3M 298190 2016+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 4POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929975-01-02 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929975-01-02 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 4POS TPC Global Service Co.Ltd.
1696510000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1696510000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 5.00 16POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1696510000 Weidmuller 147680 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1696510000 Weidmuller 298650 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929850-01-32-30 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1771070000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1771070000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLIDC 3.5 15POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1771070000 Weidmuller 157610 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1771070000 Weidmuller 298970 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
171825-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
171825-7 STOCK 43710 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0532581229 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Tin
5433451 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5433451 Phoenix Contact 157690 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5433451 Phoenix Contact 287910 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1770710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã and 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1770710000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1770710000 Weidmuller 157090 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1770710000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK SOCKET 6POS 3.5MM BK TPC Global Service Co.Ltd.
0395126518 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
60529-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 16-20 AWG Crimp Connector Non-Insulated