Location : Home > 2 > 20020009-C031B01LF
20020009-C031B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020009-C031B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020009-C031B01LF 785241 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
20020009-C031B01LF 850000 FCI 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A20810309 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A20810309 Eaton 147550 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A20810309 IC 40390 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A20810309 NEW 88050 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1725170000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1725170000 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1725170000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 4POS 90 ORG EKT Electronics Co., Ltd
1725170000 Weidmuller 298570 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com