Location : Home > A > AWSCR-20.00CW-T
AWSCR-20.00CW-T
Share on FacebookShare on Facebook
AWSCR-20.00CW-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWSCR-20.00CW-T RESONATOR CER 20.00MHZ W/CAP SMD 140210 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AWSCR-20.00CW-T standard package with RoHS 45460 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
AWSCR-20.00CW-T ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JAN1N3323B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 50W DO5
JAN1N3323B 33477 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
JAN1N3323B IC 40930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JAN1N3323B NEW 98390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
501BAA50M0000DAF Crystals and Oscillators Oscillators 50MHz LVCMOS CMEMS? Oscillator Surface Mount 3.3V 2.5mA Enable/Disable
501BAA50M0000DAF Silicon Labs 42415 1538+ OSC CMEMS 50.000MHZ LVCMOS SMD Alphatek Technology Limited
501BAA50M0000DAF IC 57200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
501BAA50M0000DAF Silicon Labs 87410 2015+ OSC CMEMS 50.000MHZ LVCMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
320561 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
320561 Original 37604 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
CMHZ5248B TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 250MW SOD123
3056145 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 2 Position Terminal Block Bolt/Screw Clamp - Wire Entry 90¡ã to Panel Gray 2 Piece
3056145 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3056145 Phoenix Contact 147750 2016+ FEED TRHOUGH TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
995161 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
995161 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
995161 Weidmuller 298930 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 12POS BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
995161 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 12POS BK Global Thunder Electronics Co.,Ltd