Location : Home > 2 > 20020003-G191B01LF
20020003-G191B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020003-G191B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020003-G191B01LF TERM BLOCK 147790 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SS-7188V-A-FLS Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C VERT UNSHLD
L177SDC37S Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
DEMMG9SJA197 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
0473921001 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors ASSY FOR EXTERNAL SATA PLUG
M83723/71R1404N-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 4 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
2227732-1 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors ZSFP+ 1X6 CAGE ASSEMBLY, PRESS-F
TV07DZ-13-98A Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 10C 10#20 PIN J/N RECP
2170287-9 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors 1X4 CAGE ASSEMBLY THRU BEZEL W
D38999/26FD18PDL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 18 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
FRCIR030-20-4P-F80-T89-12 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
T38442-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38442-22-0 IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38442-22-0 NEW 97810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68001-404H Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
68001-404H Electronics 26139 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
68001-404H RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
68001-404H IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EM20515000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 45¡ã Free Hanging (In-Line)
EM20515000J0G Amphenol FCI 157580 2016+ 508 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
EM20515000J0G IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EM20515000J0G NEW 98610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
460-10-204-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER SLOTTED 2.54MM
460-10-204-00-001101 Preci-Dip 147540 2016+ HEADER SLOTTED 2.54MM Unitronix Electronics Limited
460-10-204-00-001101 Preci-Dip 277850 2016+ HEADER SLOTTED 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395333807 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
832-80-004-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Tin
832-80-004-30-001191 IC 58000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
832-80-004-30-001191 Preci-Dip 147260 2016+ CONN HDR 4POS 2MM SMD Unitronix Electronics Limited
832-80-004-30-001191 Preci-Dip 288690 2016+ CONN HDR 4POS 2MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
299-93-310-10-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD
299-93-310-10-001000 IC 57560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
299-93-310-10-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278310 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVK161250 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 45¡ã Through Hole
OSTVK161250 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVK161250 NEW 77450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVK161250 On Shore Technology Inc. 157680 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS 45DEG 3.5MM Unitronix Electronics Limited
0394840003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.157" (4.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)