Location : Home > D > D38999/26FD18PDL
D38999/26FD18PDL
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7-1452656-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts MCON 1.2 - LL
BACC63BV22B12P6 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
TVP00RW-11-2SC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 2C 2#16 SKT RECP
L717DFCH37PTRM8 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
F05E-051146 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 5 Position FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
DAMAT26P Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp
KJB7T23W21SDL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 21 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
2203246-2 IC 56400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395040218 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
0878980866 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
0873400824 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
110-BU Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories TERM BLOCK END SECTION NEMA GRAY
110-BU IC 56770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0380020159 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories CONN TERMINAL SOLDER SHORT .375
325335-05-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)