Location : Home > 2 > 20020002-G191B01LF
20020002-G191B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020002-G191B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020002-G191B01LF TERM BLOCK 147690 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TVPS00RF-11-98JA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 6C 6#20 SKT RECP
CTV07RW-25-35SD Connectors, Interconnects Circular Connectors 128 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
KPTC6E16-99SDN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 23 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shrink Boot Adapter
DBMMC5X5PJ Connectors, Interconnects D-Sub Connectors COMBO 5W5 M PCB R/A G50 50O Z
DCMZ37PNK87 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 37 M PCB STR G TIN
DJT10E17-8BC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
97-3107B20-4SW-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 4C 4#12 SKT PLUG
ACS06E16S-1S-472 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings AC 7C 7#16S SKT PLUG
831-87-040-64-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold