Location : Home > D > DF22AL-2EP-7.92C
DF22AL-2EP-7.92C
Share on FacebookShare on Facebook
DF22AL-2EP-7.92C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF22AL-2EP-7.92C 7.92 mm Contact Pitch, High-Current Connectors for Internal Power Supp 10000 HIROSE 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
L17SM215S114T Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Surface Mount, Right Angle Solder
MS27467T21F35HA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 79 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
SLP9R-2LF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 9 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.049" (1.25mm) Through Hole, Right Angle
D38999/20WB2PD-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 2 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange Shielded
1607816 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 12 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange Shielded
1653730000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1653730000 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1653730000 Weidmuelle 250 Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
1653730000 Weidmuller 288790 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395232908 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1842470000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1842470000 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1842470000 Weidmuller 157350 2016+ SL-SMT 3.50/18/180G 3.2SN BK Unitronix Electronics Limited
0342503036 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Gray 0.177" (4.50mm)
0395137812 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
350-10-105-01-714101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
350-10-105-01-714101 Preci-Dip 157880 2016+ CONN HDR 3POS 0.200 T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-105-01-714101 Preci-Dip 277850 2016+ CONN HDR 3POS 0.200 T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5061497 IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5061497 Phoenix Contact 157410 2016+ 10 SECTION ZACK MARKER STRIP Unitronix Electronics Limited
1051032:0061 Phoenix Contact 157860 2016+ TERM BLOCK MARKER Unitronix Electronics Limited
1079200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers JUMPER FOR WDU 35N 2POS
1079200000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1079200000 Weidmuller 8000 2012+ JUMPER FOR WDU 35N 2POS EKT Electronics Co., Ltd
1079200000 Weidmuller 8000 2012+ JUMPER FOR WDU 35N 2POS TPC Global Service Co.Ltd.
TSW-105-14-F-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TSW-105-14-F-S IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSW-105-14-F-S SAMTEC 2108 11+ n/a Protec Engineering (S) Pte Ltd
TSW-105-14-F-S Samtec Inc. 157490 2016+ CONN HEADER 5POS .100 SNGL Unitronix Electronics Limited
TSW-105-14-F-S NEW 77450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929710-11-07-RK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
929710-11-07-RK 3M 147240 2016+ CONN HEADER 14PS STR DL .100 TIN Unitronix Electronics Limited
929710-11-07-RK IC 57230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
861-83-003-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
861-83-003-10-001101 Preci-Dip 147440 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Unitronix Electronics Limited
861-83-003-10-001101 Preci-Dip 298050 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325021-06-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
172495-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural
172495-1 Electronics 25231 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0019092046 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.264" (6.71mm)