Location : Home > 1 > 1SMB5945B-13
1SMB5945B-13
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0719731124 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
811-SS-002-30-022101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 2 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-SS-002-30-022101 Preci-Dip 147150 2016+ CONN SPRING LOAD 2POS SNGL SMD Unitronix Electronics Limited
811-SS-002-30-022101 Preci-Dip 299130 2016+ CONN SPRING LOAD 2POS SNGL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1806177 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1806177 IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1806177 Phoenix Contact 147810 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1806177 Phoenix Contact 298050 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1986723-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1986723-3 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1986723-3 TE Connectivity AMP Connectors 157570 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1986723-3 TE Connectivity AMP Connectors 297950 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
640251-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
640251-9 Electronics 25149 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
640251-9 STOCK 45320 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
5-1375582-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
5-1375582-5 TE Connectivity AMP Connectors 147850 2016+ CONN HEADR 6POS IDC SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
5-1375582-5 TE Connectivity AMP Connectors 288850 2016+ CONN HEADR 6POS IDC SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-1375582-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 06 MTE VERTICAL SMT HDR 15 AU SIMEN Electronics Co.,Ltd
2-1761713-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1030910000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 26 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1030910000 Weidmuller 157240 2016+ CONN HEADER 26POS 3.81MM VERT BK Unitronix Electronics Limited
1030910000 Weidmuller 299190 2016+ CONN HEADER 26POS 3.81MM VERT BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0190050008 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated