Location : Home > D > D75AS-020.0M
D75AS-020.0M
Share on FacebookShare on Facebook
D75AS-020.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D75AS-020.0M stander package 38100 CONNOR 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
D75AS-020.0M Originalnew 74841 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
D75AS-020.0M OSC TCXO 20.000MHZ SINE WAVE SMD 57839 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
D75AS-020.0M 13+ 687549 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-83-088-12-051101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 88POS GOLD
510-83-088-12-051101 IC 56850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-088-12-051101 Preci-Dip 157680 2016+ CONN SOCKET PGA 88POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-088-12-051101 Preci-Dip 278070 2016+ CONN SOCKET PGA 88POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
550-80-145-15-001101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors PGA SOLDER TAIL
550-80-145-15-001101 IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
550-80-145-15-001101 Preci-Dip 147780 2016+ PGA SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
SSQ-131-03-T-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
SSQ-131-03-T-S-RA NEW 78550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-131-03-T-S-RA Samtec Inc (VA) 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
821-S1-002-30-012191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 2 Position Spring Piston Connector Surface Mount
821-S1-002-30-012191 Preci-Dip 147410 2016+ CONN SPRING LOAD 2POS SMT 5MM Unitronix Electronics Limited
821-S1-002-30-012191 Preci-Dip 298850 2016+ CONN SPRING LOAD 2POS SMT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546685-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1-1546685-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1546685-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK 20POS 9.53MM EKT Electronics Co., Ltd
1-1546685-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK 20POS 9.53MM TPC Global Service Co.Ltd.
0310671040 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Header Black 0.100" (2.54mm)
0310671040 molex 1000 15+ Excellent Electronics Components Inc
0310671040 molex 1000 DEVICE DAEJON ELECTRONICS
2-1969595-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 28 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)
1786543 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1786543 Phoenix Contact 157640 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1786543 Phoenix Contact 297950 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1947910000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)