Location : Home > 1 > 1N5920BRL
1N5920BRL
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 1N5920BRL distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
1N5920BRLG ON DO-41 10000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
1N5920BRLG(6.2V) ON DO-41 18211 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
1N5920BRL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1N5920BRL DIODE ZENER 3W 6.2V DO-41 605200 ON Semiconductor 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1N5920BRL DIODE ZENER 3W 6.2V DO-41 242310 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387800222 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1626110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1626110000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 15POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1626110000 Weidmuller 157520 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1626110000 Weidmuller 298490 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0791099210 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
831-83-012-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-83-012-10-273101 Preci-Dip 157270 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-012-10-273101 Preci-Dip 297590 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1824175 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Receptacle, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Board Mount
1824175 Phoenix Contact 157580 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1824175 Phoenix Contact 297570 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-87499-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
1-87499-3 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
1-87499-3 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-87499-3 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1-87499-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HOUSING 8POS .100 SINGLE SIMEN Electronics Co.,Ltd
T38435-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38435-19-0 IC 40620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38435-19-0 NEW 99110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0511461000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.049" (1.25mm)
292228-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount, Right Angle Tin
292228-9 TE Connectivity AMP Connectors 299130 2016+ CONN HEADER 9POS R/A SMD TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
292228-9 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
292228-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 9POS R/A SMD TIN SIMEN Electronics Co.,Ltd
292228-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 9POS R/A SMD TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd